Mokymosi Microsoft Excel 2010 m. funkcija LOGEST pagrindai

Naudojant nuorodų operatoriai

Naudojant į Excel funkcijas, vartotojas turi turėti suprasti nuorodų operatoriai. Jis yra nurodytas kaip vienas langelis arba langelių grupę. Nuorodų operatoriai turi dviejų rūšių – Sąjungos ir diapazonas. Sąjungos nuoroda apima dvi ar daugiau nuorodos ir jis taip pat sudaro daugiau diapazono lankstinukai nuorodą, numerių ar adresų langelio, kuris yra atskirtas kableliu. Diapazono nuorodą yra nurodyta ištisus langelius tarp ir ji apima nuoroda. Diapazono nuorodą sudaro du langelio adresus, atskirtus dvitaškiu.

Suprasti funkcijos

Funkcijos yra laikomi vieną formulės. Be to, funkcijos skiriasi nuo jos reguliariai formulės pateiktos vertę nors su pavyzdžiui, atimties, daugybos, be to ir dalybos operatorių. Kai esate naudoti funkciją, priminė iš šių:

&Bull; naudoti lygybės ženklą, pradedant formulęu000d&Bull; nurodyti jos funkcijos pavadinimą
u000d&Bull; Paimkite argumentai viduje a skliaustą. Tokie argumentai yra vartotojo norėjo vykdyti tokio skaičiavimo verčių. u000d&Bull; naudoti kablelį atskirti argumentai.

Todėl funkcijos yra labai svarbu, analizuojant, apskaičiuojant, formatavimą, atimant, pridedant ir daug daugiau. Taigi, skaičiuoklės programoje Microsoft Excel turi įvairiais būdais išspręsti skirtingų galimas problemas. Vienas iš šių didelių funkcijų programoje Microsoft Excel yra ir LOGEST.

Per regresijos analizė, funkcija LOGEST apskaičiuoja eksponentinę kreivę, kuri tinka duomenims, Taigi, respondentinių tokios vertės, aprašanti zaidimai kreivė masyvo. Nes funkcija LOGEST grąžina reikšmių diapazonas, formulė turi būti įvesta kaip masyvo formulė. Tikrą formulės turi būti įrašomos kur priklausoma y reikšmė yra laikomas kaip nepriklausomas x reikšmę funkcija. M reikšmės atitinka x reikšmę laipsnio, o tada b yra tikrai konstantos reikšmę. Tai jums priminti, kad m, x ir y gali būti laikomi vektoriai. Funkcija grąžina yra masyvo “(mn; mn-1,.., m1, b)”. Funkcija LOGEST sintaksė yra “LOGEST(known_y’s,known_x’s,const,stats)”. Žinomi_y yra žinoma, kad y reikšmių per santykį, y = b * m ^ x.

&Bull; Jei masyvas “žinomi_y” yra per vieną eilutę, tada kiekvienoje eilutėje yra paprastai aiškinamos kaip atskiras kintamasis.u000d&Bull; jei diapazonas “žinomi_y” yra viduje vieną stulpelį, tada kiekviename stulpelyje paprastai aiškinamos kaip atskiras kintamasis.

Žinomi_x yra nebūtina x reikšmių, kurios yra šilkografinė spauda žinoma, kad per aibe y = b * m ^ x.

&Bull; masyvo “known_x” apima vieną arba daugiau kintamųjų rinkinius. Jei naudojamas vienas kintamasis, “žinomi_x” ir “žinomi_y” yra bet kokios konkrečios formos, turintys vienodas dimensijas diapazonus. Jei naudojama daugiau, nei vienas kintamasis, žinomi_y yra vienos eilutės aukščio arba vieno stulpelio plotį, kuris yra vadinamas vektoriumi langelių masyvo.u000d&Bull; jei tai yra praleistas, ji gali būti laikoma tikru array(1,2,3…..), kuri daro panašaus dydžio kaip “žinomi_y”.

Konstanta yra paprastai logines reikšmes, kurios nurodo konstanta b ar turėtų būti priversti būti lygus.

&Bull; Jei konstanta yra praleistas ar tiesa, tada b skaičiuojama įprastai.u000d&Bull; Jei konstanta yra FALSE, b yra nustatyti turi būti lygi vienam, todėl m reikšmės įrengti y = m ^ x.

Statistika yra taip pat paprastai loginės reikšmės, nurodykite, ar reikia grąžinti papildomus regresinės statistikos duomenis.

&Bull; jei statistika yra TRUE, funkcija grąžina papildomą regresijos, todėl grąžintas masyvas yra statistika “(mn; mn-1;…, m1, b, sen, SPN-1;…, SPN-1, seb; r, spy, F, ll; ksreg; reklama radijuje ssreid)”.u000d&Bull; jei praleisti statistika arba FALSE, funkcija grąžina tik m-koeficientai ir konstanta b.

Excel programuotojai ir verslo.

Leave Your Comment

Your email will not be published or shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>